top of page

Acerca de

SINCE
2008

Kim jesteśmy

Jesteśmy grupą znajomych i przyjaciół z Polski i z innych krajów jak; Francja, Niemcy, Szwecja i Anglia. Poznaliśmy się w większości  już wiele lat temu, przez chyba największe wtedy forum narciarskie (Skiforum.pl). Niestety po awarii serwera już nie wznowiło swej działalności, więc przenieśliśmy się z duchem czasu do mediów społecznościowych - Facebooka. 

Większość z nas jest w przedziale wiekowym 40+, choć też na naszych wyjazdach bywają osoby młodsze, dzieci a nawet dziarscy seniorzy.

Łączy nas wszystkich pasja do białego szaleństwa, młody duch oraz poczucie humoru. Na naszych wyjazdach bywa po kilkadziesiąt lub  n kilkaset osób !. Z wielką radością witamy również co roku nowych uczestników. To dzięki nim, nasza grupa ciągle poszerza się o pozytywnie zakręcone i sympatyczne osoby. Tworzą się nowe relacje, znajomości a czasem i sympatie, co wnosi do grupy nową energię. Pamiętamy o tym doskonale, bo my przecież też kiedyś pojechaliśmy z kimś "ten pierwszy raz" i się zaczęło..:)  Dlatego już dziś zapraszamy wszystkich wahających się do nas serdecznie. Nie ma co czekać!. Życie upływa nam między palcami, więc czerpmy z niego dla siebie garściami ile się tylko da, bo szkoda każdego pięknego narciarskiego dnia.

Jeśli chodzi konkretnie o nasze wyjazdy, to sami się organizujemy.  Wyszukujemy ciekawy dla nas ośrodek i hotel. Wynajmujemy również dla naszej grupy komfortowe autobusy  (zazwyczaj z przyczepą). Dzięki temu możemy wygodnie i bez zasadniczych limitów bagażowych podróżować oraz organizować sobie na miejscu lokalne wyjazdy czy nawet zwiedzanie. Oczywiście trasę autokarów ustalamy też sami, na podstawie zgłoszeń  uczestników (z całej Polski). Pomagamy też sobie na wzajem w sytuacjach życiowych. Poza sezonem narciarskim, spotykamy się czasem na różnego rodzaju wypadach, wycieczkach górskich czy rowerowych, spływach, koncertach lub tak zwyczajnie na piwku przy ognisku z gitarą.

 

Najczęstszym kierunkiem naszych wyjazdów  jest jednak Francja i to początkiem stycznia. Jeździmy też do Włoch oraz Szwajcarii, jak miało to miejsce w przeszlości. Mamy nadzieję, że pandemia już nas na dobre opuści w sezonie 2023, i wtedy będziemy organizować wczesną wiosną ponownie  "narciarskie dożynki" czyli:  "Podróż  za jeden uśmiech  13,5" :).  Jeśli chodzi o transport, to pojedziemy autobusami, busami lub polecimy samolotem, w zależności od miejsca i chętnych. Przemiennie każdego roku, będą to wyjazdy "na bogato" albo nisko budżetowe, czyli dla każdego coś dobrego :). O wszystkich szczegółach, poinformujemy tu oraz na fanpage'u i grupie, w stosownym czasie. Nie wykluczamy na "narciarskich  dożynkach" innych kierunków podróży, jak Austria czy Włochy, a nawet dla urozmaicenia Słowenię czy daleką Hiszpanię lub Turcję.

Gwarancje

Aby zapewnić wszystkim naszym  uczestnikom bezpieczeństwo, spokój i gwarancje, nasze wyjazdy firmuje oficjalnie zaprzyjaźnione biuro podróży Espace Transns, tworzą cdla nas specjalną indywidalną ofertę. Ono też udziela nam pełnej ochrony swą reprezentacją, polisą OC, oraz wszelką odpowiedzialnością za naszą grupę, jaka wiąże się z tzw. imprezą turystyczną. Takie rozwiązanie gwarantuje też każdemu uczestnikowi, maksymalne bezpieczeństwo powierzonych finansów, zabezpieczenie powrotu do kraju oraz cały szereg praw i drobniejszych przywilejów  jakie przysługują każemu klientowi biura podróży.

Dodatkowo negocjujemy zawsze indywidualne warunki oferty dla nas, w tym ceny, apartamenty itd.. Ci, którzy z nami  już byli nie raz, mieli możliwość zauważyć dobrą relację jakości do ceny, która nie rzadko jest ewidentnie niższa niż realia rynkowe.  

Ponad to, możemy również  korzystać przy większej grupie z rezydenta, tłumacza czy przewodnika.

Faktury VAT

Wszyscy uczestnicy mają prawo do otrzymania faktury turystycznej vat marża za wyjazd (o ile uznają za podstawne czy zasadne, zaksięgowanie sobie takowej w koszty swej działalności). Potrzebę wystawienia faktury proszę zgłaszać e-mailowo na adres: szabirski@gmail.com nie później, niż tydzień przed wyjazdem.

Po zakończonym wyjeździe, przyjdzie ona na wskazany przez Was adres mailowy lub może być wysłana  fizycznie na wskazany adres pocztowy.

wystawcą faktur jest organizator  biuro  Espace Trans sp. z o.o. z Warszawy.

                                                                       

kim jesteśmy
gwarancje
Fatury VAT
bottom of page