top of page

APRES - SKI

  • Jeśli szukasz życia nocnego, La Plagne oferuje dobry wybór. Chociaż być może nie tak tętniące życiem jak miejsca takie jak Meribel, jest tu wiele barów z muzyką na żywo podczas après-ski, happy hours, a także bar o tematyce Dzikiego Zachodu, Saloon, który jest otwarty do 5 rano. Plagne Bellcote znajduje się tuż przy stoku, jeśli chcesz napić się piwa w innym miejscu pod koniec dnia, możesz wsiąść do gondoli bąbelkowej z powrotem do Belle Plagne, jest mnóstwo czasu, ponieważ gondola jest otwarta do 00:45.

  • Niektóre inne miejsca do wypróbowania to „Scotty's Bar” w centrum Plagne na dole trasy Stade Olympic, która ma duży teren na świeżym powietrzu i regularnie przyciąga tłumy, a DJ-e i muzyka na żywo zajmują centralne miejsce. Jeśli trochę tęsknisz za domem, jedynym miejscem, do którego możesz się udać, jest „Spitting Feathers Bar”, bar w stylu angielskiego pubu, który sprawi, że poczujesz się, jakbyś właśnie wszedł do lokalnego domu. Grają nawet w pierwszoligową piłkę nożną na dużych ekranach i podczas innych wydarzeń sportowych, a także mają trzy osobne godziny happy hours każdego dnia. Być może najlepsze w barze Spitting Feathers jest to, że możesz złapać darmowy minibus z powrotem do dowolnego miejsca w La Plagne.

  • Jeśli żadne z powyższych nie przemawia do Ciebie i wolisz spokojny après-ski bez głośnej muzyki, która zwykle jest z tym związana, koniecznie sprawdź „La Terrasse” w dzielnicy handlowej Aime 2000. Z bardziej zrelaksowaną atmosferą, jest to preferowany bar après-ski dla mieszkańców, a także posiada ekrany telewizyjne, na których można oglądać sport.

  • Nocne życie La Plagne. Belle Plagne jest z pewnością najbardziej ruchliwą wioską w La Plagne. Prawdziwym imprezowiczom, którzy mają ochotę tańczyć przez całą noc przy głośnym europejskim popie po zachodzie słońca, polecamy Le Saloon w stylu Dzikiego Zachodu. Miejsce to, popularne zarówno wśród sezonowców, jak i turystów, zwykle nie zaczyna tętnić życiem aż do około północy, a potem tętni życiem do wczesnych godzin porannych.

  • La Mine Bar w Plagne 1800 to tradycyjny angielski pub, idealny na drinka lub dwa. Bar ten wyświetla również niektóre z popularnych europejskich wydarzeń sportowych na żywo i od czasu do czasu organizuje muzykę na żywo, podczas gdy Igloo Igloo w Plagne Center serwuje smaczne domowe koktajle i często gości popularnych DJ-ów i zespoły grające na żywo. Jak sama nazwa wskazuje, bar jest utrzymany w stylu igloo, a poza tym, że ma kształt igloo wewnątrz, jest również wyposażony w modele niedźwiedzi polarnych i pingwinów oraz ciężkie futrzane dywaniki udrapowane na stołkach barowych.

  • Jeśli chcesz spędzić relaksujący wieczór, wypróbuj „Vins & Un” w Aime La Plagne, winiarni otwartej przez cały sezon zimowy. Dzięki szerokiemu wyborowi win jest to doskonałe miejsce, aby usiąść i zrelaksować się po całym dniu zwiedzania - miej oko na jego imprezę, która jest dużym drewnianym barem w stylu sabaudzkim!

 

ODKRYJ WIĘCEJ  czytaj więcej

.

bottom of page